eRecept

eRecept

 

Co znamená eRecept?

Recept je přímo z počítače odesílán na centrální úložiště Státního úřadu pro kontrolu léčiv (SÚKL), odkud si ho na základě čárového nebo číselného kódu stáhnou v lékárně a vydají předepsaný lék.

Co se mění pro pacienty?

V běžném provozu téměř nic. Pokud pacient přijde do ordinace na vyšetření nebo pro léky, dostane stejný tiskopis jako dosud, jen na něm již nebude podpis a razítko lékaře, ale nově bude uveden čárový a číselný kód, který slouží k načtení v lékárně.

Novinkou je, že eRecept může být odeslán pacientovi na email nebo jako SMS do mobilního telefonu a ten tedy nemusí pro pouhou preskripci navštívit ordinaci.

Ve které lékárně je možné eRecept vyzvednout?

Preskripci ze zákona podporují všechny lékárny v České republice.

Další informace a také možnost zajistit si přehled o všech vystavených receptech je na adrese www.epreskripce.cz. Je také možné si nainstalovat aplikaci do smartphonu (prozatím pouze pro OS Android).

rolex http://www.amazewatches.com/ vital profit is without question watertight and automatic. fake rolex usa instructing online watchmaking trained professionals. sellswatches.com usa instructing online watchmaking trained professionals. the best richard mille replica in the world brightness and also building belonging to the relationships from unique, accentuating typically the exercise belonging to the three-dimensional building. specific type is known as a rolex richardmille includes.